Що це і навіщо?

Це новий україномовний блог однієї веселої родини, що має бажання поділитись своїм досвідом у веденні побутових справ із урахуванням екологічних та економічних особливостей нинішнього часу. Земля настільки заповнена людиськами, які весь час захаращують її продуктами своєї життєдіяльності та прогресу, що з нашого боку було б вельми чемно хоч трохи полегшити рідній планеті існування.

Автори впевнені у наявності Ноосфери, що працює ефективно, тому не виключають, що викладені тут поради можуть приходити не тільки у їхні світлі голови. Ящо Ви теж маєте досвід застосування тої чи іншої поради - будемо раді обміну думок та готові поділитись із світом і Вашою варіацією цієї поради. Завжди корисно навчатись разом!

Звертаємо увагу читачів, що деякі поради можуть бути викладені у дещо гумористичному стилі. :)

неділю, 5 квітня 2015 р.

Кімнатні рослини - до чаю

Мова піде не про вирощування чайного листа вдома, а про застосування листочків від досить легко ростучих в домашніх умовах рослин для надання звичайному чаю незвичайних смаків.

Так, багато у кого на підвіконнях ростуть цитрусові: лимони, мандарини, апельсини, лайми тощо. Ці рослини часто скидають листя, а під час цвітіння з них ще й можна отримати квіточки. Ці елементи можуть додати нового смаку, якщо вкинути їх у заварник під час приготування чаю.

Також цікаві смаки можуть подарувати пелюстки гібіскуса, жасміна, деякі естети люблять чай з ароматом герані. Фактично, до чайної заварки можна додавати будь-які листочки, пелюстки та плоди, смак та запах яких вам подобається, окрім, звичайно, тих, що є отруйними або можуть викликати у вас алергію.

Смачного!

1 коментар:

  1. Я любив цей блог. Ви проявили деякі чудові образи у вашому блозі. Мені дуже сподобалося. Подяка за акцію!

    ВідповістиВидалити